Dinosaur War

Dinozorların yaşam mücadelesi
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 18MB
  • Version 1.2.7
  • Dil İngilizce
  • Firma DroidHen
Dinosaur War, android işletim sitemli mobil telefonlar için hazırlanmış strateji oyunudur. Dinozorların düzenli yaşamı karanlık güçlerin dünyalarını yıkmasıyla bozuluyor. Onları bu karanlık güçlerden kurtarıp dünyalarını yeniden düzenlemek sizin elinizde.
Dinosaur War, android işletim sitemli mobil telefonlar için hazırlanmış strateji oyunudur.

Dinozorların düzenli yaşamı karanlık güçlerin dünyalarını yıkmasıyla bozuluyor. Onları bu karanlık güçlerden kurtarıp dünyalarını yeniden düzenlemek sizin elinizde.

Yerleşim yerinizi kurduktan sonra enerji ihtiyacınızı karşılayabilmek için madenler ve taş ocakları oluşturmalısınız. Prey Fence , Terror Swamps  askerlerinizi yerleştirmenizi sağlar. Savaş öncesinde donanımınızı güçlendirmek için silah ve zırh seçin. Çeşitli ekipmanlar elde etmek için mücadeleyi kazanın. Jurassic Shop özelliği ile yeni ekipmanlar da satın alabilirsiniz. Üretimi hızlandırmak, ölü askerleri diriltmek için kristalleri kullanın.

Günlük görevleri tamamlayarak extra ödüller kazanabilirsiniz. Daha sık giriş yapmak size fazladan altın yumurta kazanma olanağı sunar. Kendi askeri gücünüzü arttırmak için Arenada online olarak diğer oyunculara meydan okuyabilirsiniz.

Dinosaur War, uygulaması sayesinde zamanın nasıl geçtiğini anlamayacak bağımlısı olacaksınız.
Daha Fazla Göster
Dinosaur War indir